Комиссар Каттани (ex_vandeia) wrote in tribunal_ua,
Комиссар Каттани
ex_vandeia
tribunal_ua

Подборка оригиналов указов Ющенки(часть 1)

Тематика:Голодомор,УПА," національно-визвольни рух".
1)УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 958/2007


Про відзначення державними нагородами України учасників національно-визвольного руху


За вагомі особисті заслуги у боротьбі за відродження незалежності української державності, відданість ідеалам свободи і демократії, багаторічну плідну громадську діяльність і з нагоди 65-річчя створення Української повстанської армії постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ВЕРХОЛЯКА Дмитра Кузьмича – голову Богородчанської районної організації Братства УПА, Івано-Франківська область
КАЛІЩУКА Сергія Романовича – голову Нововолинської міської організації братства ветеранів ОУН – УПА Волинського краю імені Клима Савура
ЛЕВКОВИЧА Василя Михайловича – члена Львівського Крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БАКАНЧУКА Михайла Антоновича – члена ради Тернопільської обласної організації Спілки політв'язнів і репресованих України
БУНЯ Михайла Федоровича – члена Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих, м.Київ
БУХАЛА Гурія Васильовича – члена ради Рівненського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ГОЛОВАЦЬКОГО Івана Дмитровича – члена Львівського Крайового братства ветеранів ОУН – УПА
ГРИНЯКА Олексія Тихоновича – пенсіонера, м.Збараж, Тернопільська область
ДМИТРУКА Володимира Григоровича – члена Волинського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ДЯКІВА Михайла Михайловича – члена Братства ОУН – УПА Залізничного району міста Львова
ЗЕЛЕНЮКА Івана Юхимовича – Славутського станичного Хмельницької обласної управи, члена Головної Булави Всеукраїнського братства ОУН – УПА імені генерала Р.Шухевича – Т.Чупринки
КЕЙВАНА Івана Васильовича – почесного голову Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих
КЛИМА Андрія Васильовича – голову Тернопільського обласного відділення Конгресу української інтелігенції
КОМАРНИЦЬКОГО Зиновія Андрійовича – голову Хмельницької обласної управи, члена Головної Булави Всеукраїнського братства ОУН – УПА імені генерала Р.Шухевича – Т.Чупринки
КОПИСЯ Володимира Васильовича – заступника голови Бориславської станиці ОУН – УПА, Львівська область
КУЛЬЧИЦЬКОГО Петра Павловича – голову Галицької районної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих, Івано-Франківська область
МИРОНЮКА Петра Миколайовича – пенсіонера, м.Заліщики, Тернопільська область
ОБЕРИШИНА Іллю Степановича – пенсіонера, Підволочиський район, Тернопільська область
ПЕТРЕНКО–КУХАРЧУК Галину Петрівну – члена ради Рівненського міського відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
РАДЕЛЬЧУКА Степана Ілліча – члена Братства ОУН – УПА міста Львова
САВЧУКА Петра Степановича – члена Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих
СЕРЕДЮКА Зіновія Степановича – співголову Тернопільської районної спілки політв'язнів і репресованих
ШАБАЛУ Олексія Романовича – члена Хмельницької обласної управи Всеукраїнського братства ОУН – УПА імені генерала Р.Шухевича – Т.Чупринки
ШАВАРИНА Миколу Михайловича – митрофорного протоієрея Української греко-католицької церкви
ШЕВЧУКА Ярослава Степановича – члена Братства ОУН – УПА Дрогобицького району, Львівська область

Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня

МАНУЙЛИКА Олексія Трохимовича – голову Рівненського обласного братства вояків УПА імені генерал-хорунжого К.Савура
ЖДАНЮКА Гаврила Родіоновича – голову Рівненського міського братства вояків УПА імені генерал-хорунжого К.Савура

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ВОРОНКА Миколу Івановича – голову Здолбунівського районного братства вояків УПА імені генерал-хорунжого К.Савура, Рівненська область
КІЦУЛА Ярослава Степановича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих
КОЛЯДЮКА Кирила Івановича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих
МАРТИНЮКА Миколу Івановича – голову Млинівського районного братства вояків УПА імені генерал-хорунжого К.Савура, Рівненська область
МЕДЕНЮКА Миколу Петровича – члена ради Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ГОРОШКО Ольгу Юхимівну – пенсіонерку, м.Збараж, Тернопільська область
ЖУЛКОВСЬКУ Ольгу Андріївну – члена ради Тернопільської обласної організації Спілки політв'язнів і репресованих України
САЛЕВИЧ Варвару Григорівну – члена Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих


СМЕРЕЧИНСЬКУ Сідонію Євгенівну – члена Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих
ЧОРНОВІЛ Валентину Максимівну – члена Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих, м.Київ
ЧУХРАЙ Марію Павлівну – члена Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих
ФІЛЯК Параску Антонівну – члена Чернівецького обласного товариства політв'язнів та репресованих.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

10 жовтня 2007 року
http://www.president.gov.ua/documents/6809.html
Tags: Малороссия, УПА, гоньба, приоритеты
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments